بنظرت آدمای تنبل چه طوری هستن؟ یکم که توی این موضوع عمیق بشی به هزار تا تعبیر مخ


بنظرت آدمای تنبل? چه طوری هستن؟
یکم که توی این موضوع عمیق بشی به هزار تا تعبیر مختلف میرسی که همشون هم درست هستن اما از نظر من آدمای تنبل کسایی هستن که برای پیشرفت نکردن دنبال هر بهانه‌ای هستن.

مثلا همین یادگرفتن زبان انگلیسی، هر کسی یه بهانه میاره، یکی میگه من دیگه سنم رفته بالا یاد نمیگیرم یکی میگه سرم شلوغه یکی میگه سخته و….. اما واقعیت خیلی راحت‌تر از اونی هست که می‌بینید?️ و می‌شنوید?

مثلا شما خیلی راحت با یادگیری یه گرامر خیلی ساده می‌تونید با تقریبا ۷۰ درصد این آهنگ بخونید ((اگر ویدئو قبلی که هیچ پنج دقیقه هم نمیشه رو باید دقت نگاه کرده باشید)) گرامر I am می‌تونه خیلی کمک حالتون باشه این و بدونید کیفیت از کمیت مقدمه شما هر چقدر هم زبان خونده باشید و با تمام قوائدش هم آشنا باشید اگر از پایه قوی نباشید فایده‌ای نداره پس اگر سعی کن هر چقدر هم کم اما خوب یاد بگیری.

حالا یک بار درس قبل و با آرامش گوش کن اون وقته که می‌تونم بهتون قول بدم راحت سر دومین بار که این پست و نگاه کنی می‌تونی بفهمی چی میگه و به مرور باهاش بخونی?️

راستی بچه‌ها کیا فرقAlone و Lonely رو میدونن؟ برام کامت بزارید اوناییکه درست جواب بدن یک یادگاری ناقابل دریافت میکنن??
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
#englishmdn #englishonline #englishwithfun #englishlanguage #englishvocabulary #englishgrammar #englishlessons #bobbyvinton
#gelarehmadani #funmusic
#گرامرانگلیسی #انگلیسی
#گلاره_مدنی #فیلمطنز
#آموزشزبانانگلیسی
#انگلیسی_آسان #انگلیسی_محاوره_ای
#انگلیسی_روزمره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *